Menüü

20. juuni 2019

Alates 01.07 peavad kõik ettevõtted kandma Tööregistrisse töötajate ametikoha ja töötamise asukoha koodid. Kuidas TAAVi Personal progammis ametikoha koodi ja töötamise asukoha koodi uuendada ja töötajatega siduda kirjutasime 2018. aasta detsembri infokirjas.

Tööregistris info uuendamise juhendi TAAVI PERSONAL programmi kasutades saate laadida siit lingilt:

https://www.taavi.ee/uuendused/infokiri/Tooregistri_kontroll.pdf

Juhime tähelepanu et nii ei uuendata mitte üksnes töötajate ametikoha ja töötamise asukoha koode vaid ka teised tööregistrisse kantud andmed viiakse vastavusse TAAVI PERSONAL progammis olevatega. Vajadusel on võimalik muutusi enne salvestamist Tööregistris käsitsi korrigeerida ja andmete ülekandmist saab teha vajadusel korduvalt kuni tulemus on korrektne.

                                                               

Eelpool toodud uute võimaluste kasutamiseks on vajalik uuendada TAAVI PALK ja PERSONAL programmide versioonid. Kui kasutate TAAVI PALK ja PERSONAL programme koos, siis peab programmid uuendama samaaegselt!

Kui kasutate ka teisi TAAVI programme, siis palun uuendage ka nende programmide versioonid,va Tööaeg programm. Küsimuste tekkimisel palume pöörduda klienditoe poole.

Tuletame meelde, et alates 2018.aasta maikuu versioonist on TAAVI programmidesse lisandunud uus võimalus uuendada programme programmidest väljumata, ehk läbi programmi menüüst ´File -> Uuendused´.

Läbi programmi uuendamise juhend:

https://www.taavi.ee/uuendused/infokiri/Versiooniuuendus.pdf

Väljapool programmi versiooni uuendamise juhend:

https://www.taavi.ee/uuendused/infokiri/Juhend.pdf

Enne versiooniuuendust peab tegema programmidest koopia ning pärast veenduma koopia olemasolus!

Enne versiooniuuendust peab kontrollima, kas programmide registreerimiskoodid võimaldavad uuendusi teha! Programmi menüüs Abi -> Taavi info kaardil "Uuendused kuni..." kuupäev peab võimaldama teha uuendusi. Kui kuupäev ei võimalda teha uuendusi, siis palun kontrollige kehtivust menüüst Abi -> Litsentsi kehtivus. Programm saadab päringu aadressile http://taavi.taavi.ee/register.php programmi tootekoodi andmetega ja kuvab programmi litsentsi kehtivuse kuupäeva. Kui litsents kehtib, siis võib versiooni uuendada. Peale versiooni uuendamist programmi käivitamisel uuendatakse automaatselt registreerimiskoodid.

Peale versiooniuuendust palun kontrollige Abi -> Taavi info kaardilt, kas versiooni kuupäev on muutunud. Seejärel peab tegema uued indeksid menüüst File -> Andmete hooldus -> Uued indeksid. Vanu indeksfaile kustutama ei pea.

Kui küsitakse andmetabeli struktuuri muutmist, siis kindlasti vastata „Jah“.

Taavi PALK ja PERSONAL programmide uued versioonid on üleval meie kodulehel ning samuti ka FTP serveris. Internetist saab faile alla laadida kas linkidelt:

Palgaprogrammi failid:

http://www.taavi.ee/uuendused/palkupgr.zip

Fail palkupgr.zip pakkida lahti \WPALK\ kataloogi.

Personaliprogrammi failid:

http://www.taavi.ee/uuendused/personalupgr.zip

Fail personalupgr.zip pakkida lahti \WKAADER\ kataloogi.

See veebileht kasutab küpsiseid.
Privaatsustingimused

Selge